zabiegi spa dla mezczyzn

zabiegi spa dla mezczyzn Sama plaża nie jest zbyt duża, szeroka mniej niż 200 jardów. Zielony kolor pochodzi od kryształów oliwinu i chociaż istnieje jakiś czarny piasek miesza się przede wszystkim wydaje się w kolorze zielonym.

To jest bardzo mile widziane, jeśli oprzeć się pokusie pamiątkę z zielonym piasku ze sobą i zamiast po prostu wziął dużo zdjęć iskra swoje wspomnienia i tkaniny sukienkowe dzielić się doświadczeniami z innymi. Jestem pewien, że można docenić, że jeśli każdy wziął „garść” na pamiątkę, to nie potrwa długo, aby stało się Papakolea „, co kiedyś-to-be” plaża zielono-piaskowa.

zabiegi spa dla mezczyzn

Ostatnia uwaga na pływanie. Przez większość dni, wody są idealne do pływania i cieszyć się piaszczystą dnie zatoki, choć nie polecam pływanie zbyt daleko. Jednak zdarza się, że wiatry są tylko w prawo powodujące fale być dość szorstki i pływanie nie jest zalecane. Należy pamiętać, że nie ma ratowników i zawsze należy użyć własnego poglądu w sprawie warunków wodnych. W każdym razie, cieszyć się i mieć wielki czas z dala od tłumów, na Papakolea Hawajach zielono-piaszczystej plaży.

zabiegi spa dla mezczyzn

Randy Yanagawa urodził się i wychował na Hawajach, a obecnie mieszka w Północnej Karolinie. To był jego opuszczeniu wyspy, która podsycana chęć podzielenia się swoją miłość Hawajów z innymi. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o Hawajach, na swoim blogu, www.myhawaiifoodfun.com ma terminowe posty o nadchodzących wydarzeniach i nowościach z Hawajów, a także jedne z ulubionych przepisów wyspiarzy.

– autor artykułu