zabiegi spa tanio

zabiegi spa tanio

Texas Parki krajobrazowe

To nie jest na Bahamach, ale Texas State Parks oferuje zaskakująco przyjemne wyjazdy za fantastyczną cenę. Hill Country oferuje grono pięknych parków stanowych w odległości dwóch godzin. Czy jest to dzień Piknikowanie i rybołówstwa lub pełnoprawny camping trip, istnieje ponad kilkanaście parków stanowych w samym tylko regionie Hill Country.flagi na zamówienie

Mniej pieniędzy w budżecie na wakacje w tym roku nie musi oznaczać, każdy przeznaczony jest spędzić lato wychodzić na podwórko. Nawet jeśli kemping, wędrówki lub rybackiej nigdy nie zostały działania ktoś próbował wcześniej, dzień spędzony w miejscowym parku stanowym mogą oferować pewne zaskakująco proste zabawy.

zabiegi spa tanio

W nieco ponad godzinę jazdy, Atramenty Lake State Park jest doskonałym przykładem szybkiego, zabawy wypad. Jeśli namiot camping brzmi trochę zbyt rustykalny, Atramenty Lake SP oferuje niewielkie klimatyzowane kabiny. Jednak najpiękniejsze kempingi są te tuż przy brzegu jeziora, które mają wody, ale nie ma dostępnej energii elektrycznej. Łazienki z prysznicami są zlokalizowane w dobrze utrzymanym parku. Podstawowe wyposażenie kempingowe, jak namiot, śpiwory i materiały gotowania można kupić za mniej niż cena jednego biletu lotniczego.

Jeśli wycieczka dzień wędrówki brzmi trochę bardziej wykonalne, Enchanted Rock State Natural Area jest idealnym miejscem. Park położony jest na północ od Fredericksburg Teksasu jest popularne weekend, więc wyjazd dzień tygodnia może oferować lepszą okazję, aby w pełni korzystać ze wszystkich ten park ma do zaoferowania.

Enchanted Rock został wyznaczony krajowy Landmark naturalnych w 1970 roku i otworzył w State Park w 1986. Mówi się, że ogromny, różowy granit kopuły przyciąga zwiedzających do obszaru Enchanted Rock na wypożyczalnia samochodów warszawa 11.000 lat, w tym Indian Tonkawa którzy oddali go wymienić enchanted rock dla badaczy, którzy wydają się znikać w magicznych kamieni.

– autor artykułu