zabiegi spa jaki vat

zabiegi spa jaki vat

San Francisco – pamiętny Grupa Destination

San Francisco może nie być najlepszym wyborem dla tych, którzy poszukują doskonałej miejscu grupy. Jednakże, z jego wiele możliwości kulturowe, różne dzielnice, piersiach naturalną topografię i umiarkowany pogoda przez cały rok, San Francisco oferuje wszystko to grupa może chcieć. Oferuje dużą ilość różnych miejscach sali konferencyjnej, aby pomieścić spotkań grupowych, unikalna mieszanka różnorodności kulturowej i etnicznej stworzyć cel podróży, która czuje się przyjazna dla prawie nikogo.

„City by the Bay” oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych, kombinacji dużych i małych hoteli (zarówno franczyzowych i butikowych) i ciepły, uroczy atmosferę, która pozostawi niezatarte wrażenie na turystów grupowych.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Ta lista atrakcji turystycznych trzeba zobaczyć grupy powinny rozważyć podczas wizyty w San Francisco:

Czarter łodzi: Istnieje wiele firm, które oferują łodzią grupa jachtów objechać zatokę – w tym rejsy pod mostem Golden Gate i wypłynięciem na wyspie Alcatraz. Te wyjazdy są zazwyczaj oferowane w rano, po południu i wieczorem.

Chinatown Grupa Tour: Kolejna bardzo ciekawa opcja grupowego zwiedzania jest Chinatown dzielnicy San Francisco. Jest to najstarszy Chinatown w Stanach Zjednoczonych, a także największy – chluby zamieszkuje około 100 tysięcy ludzi. Istnieje wiele sposobów, aby zobaczyć ten bogaty kulturowo obszar, ale najbardziej popularny jest podejmowanie zwiedzanie na piechotę. Zobacz na rynki azjatyckie, kite sklepów, zabytkowych budynków i kościołów, a ich słynne chińskie latarnie uliczne. Generalnie ta obejmuje kolację w jednym z drobniejszych restauracji w Chinatown.

Alcatraz: Pozostawianie Fisherman Wharf (również ciekawe miejsce do odwiedzenia na kilka godzin), dawnego wi ęzienia i latarni to trzeba zobaczyć dla każdego odwiedzającego do miasta.

– autor artykułu