zabiegi spa ich rodzaje

zabiegi spa ich rodzaje

Portugalia – kraj dla każdego rodzaju Taste

Jeśli myślisz o odwiedzenie tego pięknego kraju na południu Europy, trzeba wiedzieć, które obszary powinny być we wszystkich pakietach wakacyjnych Portugalia. Jeśli nie jesteś w stanie odwiedzić je wszystkie w jednej podróży, a nawet lepiej, bo oznacza to, że wrócisz.

Północna – Poza kolorowymi wsi, ten region Portugalii jest znany ze swojego naturalnego piękna, z dużą ilością zieleni, idealny dla tych, którzy lubią naturę.http://www.windmar.com.pl Ta część kraju jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy lubią dobre jedzenie i wino. Początki międzynarodowej słynnego Porto leżą na północy Portugalii. Na brzegach rzeki Douro, można cieszyć się żniwa, a nawet wziąć udział w jam z tego wspaniałego wina.

Center – Centrum Portugalii ma tak wiele różnych regionów, które wydaje się prawie niemożliwe, że wszystkie one należą do tego samego kraju. Od Coimbra, miasto pochodzenia rzymskiego, do wybrzeża z przepięknymi plażami, gdzie można zjeść pyszne ryby złowione codziennie rano przez portugalskich rybaków i Serra da Estrela, gdzie ludzie z całego kraju idą na nartach w zimie, ten kraj ma wszystko, aby Państwa pobyt niezapomniany.

Lizbona – Nie jest tak dużo mówić o Lizbonie, które trzeba poświęcić to miasto cały artykuł, więc mamy zamiar skupić się na obszarze, w którym stolica Portugalii jest położona, które nie mogą być pominięte w podróż dookoła kraj. Na północ, znajdziemy Fatimy obowiązkowe miejsce pielgrzymek dla tych, którzy są katolikami, ale nawet ci, którzy nie wierzą w Boga lub mieć inną religię, może przeoczyć mistycyzm tego sanktuarium. Inne miejsce, którego nie można przegapić podczas wakacji to magiczne miasto Sintra ze wspaniałym widokiem na ocean i na Lizbonę w pobliżu rzeki Tag.

Alentejo – To spokojna okolica znana jest z wysokimi temperaturami w lecie i spokój jego mieszkańców.
logo firmy
– autor artykułu