zabiegi antycellulitowe spa

zabiegi antycellulitowe spa

Ohio Wonder – Kopiec Wielki Wąż

Ohio jest Midwestern State w Stanach Zjednoczonych, który jest również znany jako Buckeye członkowskiego w związku z obecnością Ohio Buckeye Tree. Anglizowanym Ohio termin pochodzi od słowa Iroquois „Ohi-Yo”, co oznacza wielką rzekę.

Państwo jest pot pourri z wielu zajęć i miejsc. Jest to prawdziwy tygiel, w każdym tego słowa znaczeniu.adwokat rozwody gdańsk Krajobraz w stanie to idealny wabik dla turystów ze wszystkich części świata. Ohio ma Lake Erie, który nadaje przybrzeżnej uczucie do miejsca, z jednej strony, a z drugiej strony, w regionie Hocking Hills oferuje najlepszą okazję do wspinaczki i trekkingu dla miłośników przyrody.

Ohio ma również mieszankę wielu kultur i narodowości, co daje mu bogactwo, które mogą wystąpić w różnych kuchni i autentycznej wiedzy w tej dziedzinie.

Istnieje wiele miejsc o znaczeniu turystycznym w kraju. Ale jeden z najbardziej niezwykłych kawałków kultury antycznej jest Kopiec Wielki Wąż. Jest to długi 1330 stopa, trzy stopy wysokości prehistorycznych kopiec wizerunek, który znajduje się na płaskowyżu Serpent Mound krateru. Jest to jeden z tych zabytków, które były na skraju uzyskiwania zniszczone. Teraz jest zawarty w parku i jest pod opieką Ohio Historical Society. Kopiec został wyznaczony jako National Historic Landmark przez Amerykański Departament Spraw Wewnętrznych.

Kopiec Wielki Wąż została po raz pierwszy opisana w historycznym głośności starożytnych zabytków doliny Mississippi, który został napisany przez Ephraim Squire i Edwin Davis i opublikowanych przez nowo założonej Smithsonian Museum w 1848 roku.

Według E.H. roseboom F. P. Wiesenberger w swojej pracy „A History of Ohio”, „Najbardziej znany ze wszystkich tych (wizerunek) kopców jest Kopiec Węża Wielkiego w Adams County, 1,330 stóp długości wzdłuż jej cewek i średnio trzy stopy wysokości.”

– autor artykułu