zabiegi spa dla dwojga

zabiegi spa dla dwojga

Przejażdżki widokowe na Big Island of Hawaii

Oficjalne Przejażdżki widokowe na Big Island of Hawaii są obfite. W rzeczywistości, prawie każdy dysk na pięknej wyspie można uznać scenicznego. Niektóre z najbardziej popularnych dysków malowniczych wymagają napęd na cztery koła, aby uzyskać dostęp do całego dysku. Firmy specjalizują się w pojazdach tylko w tym celu, a większość z nich może być wynajmowane na godziny na Big Island.zapraszamy na naszą stronę internetową

Onomea Bay Scenic Drive

Jest to jeden z najbardziej popularnych Przejażdżki widokowe na Big http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/obsluga-prawna-firm-krakow/spolek-zakladanie Island. Ta wąska, kręta droga prowadzi przez wspaniały lasów z pięknym terenem strumieni propagacji widoczny z drogi. Ta podróż pozwala także zobaczyć zwinięty Onomea Arch i ogrodzie botanicznym tropikalnych.

Łańcuch kraterów Drogowego Scenic Drive

Ten niezwykły napęd oferuje malownicze widoki drzew lawy i dużym polu petro glifów. Podróż trwa około dwóch godzin i jest w całości na drogach utwardzonych.

Kahinahina Scenic Drive

Jest to piękny jazdy, ale wymaga napęd na cztery koła ze względu na warunki panujące na drodze polnej w niektórych obszarach. Cała podróż trwa około siedmiu godzin. Można wybrać pomiędzy dwoma różnymi ścieżkami. Wysoka Droga, Kahinahina Road, wpada na Saddle Road i niskiej drodze Mana Road, wychodzi pobliżu Waimea. Obie trasy oferują wyjątkowe widoki unikalne dla tej pięknej dysku scenicznego. szlaki turystyczne i miejsca odpoczynku można znaleźć na całej długości trasy.

Crater Rim Scenic Drive

Ten napęd trzy godziny okrąża krawędź wulkanu Kilauea podczas przechodzenia przez Hawaje Kau pustyni iw tropikalnych lasów deszczowych!

Mauna Loa Scenic Drive

To siedemnaście mil długi, chaotyczny Przejazd wzdłuż utwardzonej drogi, jak podróżować do góry bok największym górskim na świecie, Mt. Mauna Loa. Będziesz zobaczyć spektakularne lawy, piękne widoki Vista i hawajskie naturalne krajobrazy.

– autor artykułu