jakie zabiegi po ciazy

jakie zabiegi po ciazy

Romantyczne Kierunki Washington

Żyjąc w stanie Waszyngton i Pacific Northwest ponad połowę mojego życia, mam stwierdziła, że ??jest romantyczny raj rzeczy do zrobienia i zbadać. Z uroczymi miasteczek wzdłuż wybrzeża lub w Cascades, z hipnotycznym pejzaż Seattle i bogatej historii, Washington State oferuje się duża podaż romantyczne wypady, wakacje i miejsc miesiąc miodowy.

Zwiedzając Washington State w czasie wakacji jest również świetny sposób, aby uczcić swoją romantyczną stronę z ukochaną osobą, jak istnieje kilka miejsc w Górach Kaskadowych i wybrzeża Pacyfiku, który może dokonywać żadnych wakacje były jeszcze bardziej ekscytujące.

Na przykład bawarskiej miejscowości Leavenworth około godzinę i pół z Seattle w grudniu jest bardzo romantyczny sposób na spędzenie świąt Bożego Narodzenia.

Istnieje kilka niemieckim stylu B zajazdy śniadanie i fantastyczne domki zrębowe, które są rozproszone w całym regionie i oferują specjalne pakiety dla tych, którzy chcą cieszyć się miasto w trakcie sezonu.

Na wybrzeżu, w miejscach takich jak Ocean Shores i Long Beach, istnieją wynajem domów i hoteli, które rozpieszczają tych, którzy chcą poddać się ucieka z dala od zgiełku z 9 do 5, a którzy poszukują wyjątkowych małych sklepów i restauracji, w których zwolnić napięć ciężkim tygodniu pracy.

Bez względu na to, gdzie podróżujesz w stanie Waszyngton, zawsze jest coś nowego do odkrycia, że ??można dodać trochę egzotyczne przyprawy i przygodę do swojego związku.

I romantycznych miejsc Washington podróży po prostu nie są w zachodniej części państwa, albo! Wschodniej, północnej i południowo-zachodniej Washington siebie ofiarować swój własny styl emocji i rzeczy do zrobienia i zobaczenia.

Czy wiesz, że Eastern Washington ma setki winnic? Jak na temat hazardu? Istnieje kilka Indiańskie kasyna plemiennych ośrodków w regionie, które również oferują pełne uzdrowisk usług i pól golfowych.

http://xl-ka.pl
– autor artykułu